Reference

Zdravím Adélo, 

já jsem ten případ kterém jste velmi pomohla a za to vám chci velice poděkovat, ale ač jsem si pořád říkala že vám musím napsat tak jsem na to úplně zapomněla. V březnu loňského roku jsem u vás byla na víkendovém kurzu hormonální jógové terapie, v té době jsem se snažila s partnerem o miminko a měla jsem diagnózu policystických vaječníků (byla jsem téměř rok po vysazení antikoncepce bez menstruace) a hormonální léčbou se mi to nechtělo řešit. Po vašem kurzu jsem poctivě asi dva měsíce cvičila a aniž bych to tušila, podařilo se nám hned otěhotnět. O tom že jsem těhotná jsem se dozvěděla až v 7 týdnu těhotenství. Vše probíhalo úplně bez problému a na silvestra -tzn. 31.12.2012 se nám narodil zdravý chlapeček. Velice vám děkuji, fandím vám v tom co děláte a přeji hodně úspěchů

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko, 

píši po delší době - ale musím ti napsat, jak dopadlo mé cvičení :-) V sprnu po půlročním cvičení jsem otěhotněla a nyní máme doma už měsíční holčičku. S ohledem na diagnozu, kterou jsem měla od doktorů - se dá říci, že to byl v podstatě zázrak. Takže můžu cvičení jen a jen doporučit, protože já mu vděčím za hrooooozně moc - za naše největší štěstí.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Krásné ráno Adélko,

úplně nevím kde začít. Tak asi od toho, jak jsem se o Vás dozvěděla. Po roce a půl léčení mé neplodnosti, po několika IUI, hromadě hormonů v prášcích či injekcích, laparoskopické operaci, jsem se rozhodla, že si dám pauzu od všech lékařů přes ženství. V jedné internetové skupince mi Vás doporučily, že mi určitě pomůžete a nebudu se stačit divit, co cvičení HJT se mnou udělá fyzicky a psychicky. Moc se mi do toho nechtělo, protože jsem do té doby bezmezně věřila lékařům, ale jednoho dne nastal zlom, kamarádka zjistila těhotenství a najednou po ní bylo volné místo v kurzu - brala jsem to jako znamení a po místu hned skočila. Tímto jsem nastoupila do 2-měsíčního kurzu HJT. Na první lekci jsem šla se značnou obavou, co mě čeká, zda vše zvládnu apod... Tyto obavy byly naprosto zbytečné. Po skončení první lekce mi bylo líto, že je už po všem a moc jsem se těšila na lekci další. Na kurz jsem docházela s nadšením a vždy jsem se těšila. Cvičila jsem denně hned od začátku - protože cíl byl přece jasný - miminko. Když byl kurz u konce, skoro jsem chtěla zamáčknout slzu - bylo mi u Vás moc příjemně. Po skončení kurzu jsem cvičila dva další měsíce denně, poté obden... V polovině června jsem letěla na dovolenou a pak jsem nějak nemohla do svého rytmu naskočit, ale slíbila jsem si, že v srpnu se do jógy zase vrhnu... No a co se stalo? Vy už Adélko asi víte a nečekala jste nic jiného, ale jsem TĚHOTNÁ. Bože, po dvou letech ztracených nadějí jsem otěhotněla naprosto přirozeně, nečekaně. Zatím je vše v pořádku, vstupuji do druhého trimestru a doufám, že dojdu až k porodu :) Každému Vás doporučuji, moc jste mi pomohla. Tímto moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientek. Mějte se báječně.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobrý den Adélko, 

chtěla jsem Vám jen dát vědět: Před rokem jsem byla s Matýskem na tiskové konferenci s Dinah. Tou dobou aniž bych to věděla jsem čekala naši malou holčičku. Jen jsem chtěla dát vědět, že vše krásně funguje.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Vážená paní Adélo, 

moc bych Vám chtěla poděkovat za kurz hormonální jógy, který jsem u Vás absolvovala loni na konci dubna v Brně. Nevím jestli si někde vedete statistiky, ale máte "na svědomí" další hormonální miminko! ) 

Chtěla bych Vám sepsat celý můj příběh, který můžete publikovat a případně tím inspirovat další ženy, že naděje je vždycky. Od své lékařky jsem měla neoficiálně diagnostikovaný Syndrom polycystických ovarií (píšu neoficiálně, protože hormonální obraz mi nedělala, ale všechny ostatní příznaky jako cystičky na vaječnících, velmi špatná pleť i ve 26 letech, padání vlasů, velmi dlouhé cykly, tomu bohužel nasvědčovaly). Když jsme se s manželem začali pokoušet o miminko, tak jsem věděla, že to s cyklem a hormonama bude špatné a proto jsem hned od začátku po vysazení hormonální antikoncepce nasadila nějaké bylinné přípravky. Cykly sice tentokrát kupodivu přicházely (kdysi jsem byla i půl roku bez mensturace), ovšem velmi nepravidelně v intervalech co 40-60 dní a pravděpodobně anovulační. Pak jsem se rozhodla vyzkoušet Vaši hormonální jógu. Neměla jsem přehnaná očekávání, jelikož jsem od přírody spíše pesimista. Józe jako takové, ale věřím a říkala jsem si že když nic, tak mi to určitě neuškodí. Cvičila jsem na začátku poctivě každý den, poté zhruba 5x do týdne. A světe div se, cykly se zkracovaly a v srpnu loňského roku jsem otěhotněla ) Sama jsem tomu nemohla uvěřit....a asi ještě i teď si stále říkám jestli je to pravda ) 15. 5. se nám s manželem narodila krásná zdravá holčička. Moc Vám tímto ještě jednou děkuji, nejen za kurz ale taky za pomoc a radu, když jsem zůstala doma s rizikovým těhotenstvím se zkracujícím se čípkem (a hrozícím předčasným porodem) - nakonec jsem dceru přenášela ))) Děkuji a přeji spoustu dalších takových jako jsem já ;o)

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko, 

mám skvělou zprávu. Po roce a 4 měsících pravidelného cvičení k nám přišlo vytoužené štěstí, jsem těhotná :-) jsem vděčná sobě, že jsem byla pečlivá a i tobě, že jsi mě naučila sestavu HTJ, která opravdu změnila můj život k lepšímu. Začala jsem pravidelně menstruovat, téměř bezbolestně, začala ovulovat a vnímat své tělo a třešničkou na dortu jsou dvě čárky na pozitivním testu :-) Rok jsem cvičila poctivě každý den,pak přišlo víc práce a plánování svatby, tak jsem cvičila 4x v týdnu. Odpoutani se od chtění a lpění na miminku, se nám to podařilo. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi v doporučila nějaké cvičení, HTJ mi hodně pomohla v psychice, tak bych chtěla cvičit dál, abych já i miminko jsme byli pozitivně naladěni a cítili se dobře. Teď se cítím skvělé, jen mě trochu pobolivá břicho, ale to je prý normální. Máš mé velké poděkování, že pomáháš ženám stát se zdravějšími a šťastnějšími. Pokud budeš chtít, dej můj příběh jako motivaci pro ženy, které se snaží otěhotnět. Je vidět ze to jde i bez chemických zásahů západní medicíny. Vše čeho jsem dosáhla bylo pozitivním myšlením a cvičením. Pěkný den přeji a drž nám palce ať vše probíhá hladce a bez komplikací.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobrý den Adélo, 

Ráda bych se s Vámi podělila o moji radost, to že jsem u Vás teď delší dobu nebyla na opakovací lekci hormonální jógy, je moje štěstí, že budu mít miminko (Dokonce jsme zpočátku mysleli, ze budeme mít miminka dvě) Moc bych Vám chtěla poděkovat, že jsem se s Vámi měla možnost poznat a ze jste mi otevrela cestu k hormonální józe, která mi pomohla k vysněnemu miminku. Už teď mi chybí Vaše lekce, chtěla jsem se s Vámi poradit od 4.měsíce bych rada začala s nějakým cvičením pro těhotné, zda je u Vás v centru nějaký typ cviceni, ktere by bylo vhodné nebo nějaké Vaše doporučení? 

Ještě jednou za vše moc dekuji a tesim se opět na budoucí lekce s Vámi! Buďte stále tak pozitivní a energická a at se Vám v životě moc daří a jste šťastná! 

Hezky sluničkovy den!

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko, 

 i díky Tvému kurzu se mi v listopadu 2016 narodil chlapeček. Celé těhotenství i porod byly v pohodě a klidu, ačkoliv mi bylo 35 let, což také přisuzuji předchozímu cvičení hormonální jógy. Za jak dlouho po porodu mohu začít cvičit? I s ohledem na to, že částečně kojím? Velice děkuji za odpověď.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Milá Adélo, 

 Na konci března 2016 jsem u Vás absolvovala HJT kurz a od té doby jsem 3 - 4x za týden nebo, jak si tělo samo řeklo, cvičila. Věděla jsem, že jednoho dne Vám budu moci napsat potěšující zprávu, kdy jsem díky Vám a hormonální józe, již po prvních týdnech, dosáhla nejen dobré nálady (což ocenil zejména můj partner), vyrovnanosti a získala opět energii, pevnější nehty a vlasy, ale především se mi po 5 měsících podařilo otěhotnět, což byl hlavní důvod, proč jsem si HJT kurz dělala (lékařské postupy a umělé oplodnění v tomto selhalo). 

Dnes jsem ve 4.měsíci, vše je v pořádku a věřím, že tak bude i nadále. Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že prostřednictvím hormonální jógy, dáváte ženám možnost aby byl jejich život krásnější a spokojenější ! Nikdy před tím jsem žádnou jógu necvičila, ale na tuto nedám dopustit a doporučila bych jí všem ženám ! Z mého okolí si Váš kurz HJT již udělaly 3 kamarádky a známé. Mějte se hezky a přeji Vám co nejvíce takovýchto výsledků a spokojených klientek.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko, 

 moc děkuji za Tvoje kurzy a opakovací hodiny! Jsem těhotná! Podařilo se sice po nativním ivf, tedy s jedním odebraným vajíčkem bez stimulace. Ale věřím, že HJ hodně pomohla. Máme už po prvotrim. screeningu, který dopadl výborně, tak věřím, že tentokrát budeme mít konečně štěstí. Měj se krásně!

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobry den, Adelo, 

uz dlouho se vam chystam napsat a konecne jsem se k tomu dostala. Na zacatku cervna jsem u vas absolvovala kurz, protoze me pani dr. vydesila s tim, ze mam zaklinenou delohu a my se v tu dobu asi jiz rok snazili o miminko. Jiz na konci srpna jsem se tesila ze dvou carek na testu. Timto bych vam chtela podekovat. Hezky den.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobre rano Adelo, 

 Chtela bych se vas zeptat, kdy doporucujete opet zacit se cvicenim po porodu?? Prave jsem ukoncila sestinedeli a joga uz mi moc chybi.. Vzhledem k ucinkum, ktere na me osobne toto cviceni melo, jej vsude a vsem doporucuji. Dokonce se me na nej vyptavala moje gynekolozka, kdyz to videla Dekuji vam a srdecne zdravim,

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko, 

moc děkuji za milý email. Velice ráda bych si oprášila cviky z HJ, ale aktuálně jsem v 8. měsíci těhotenství a pomalu se těším na ten maličký zázrak. Po absolvování semináře jsem se snažila alespoň 3x týdně cvičit doma a skutečně přesně po 3 měsících cvičení se mi podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že nic dalšího navíc jsem ve svém programu či jídelníčku nezměnila, dávám velký význam právě HJ. Ještě jednou moc děkuji a určitě se do budoucna chystám začít zase cvičit - tedy opět se s tebou potkat na některé z opakovacích lekcí. 

 Krásný den a samé pozitivní zprávy.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélo, 

ráda bych ti poděkovala a podělila se o svoji zkušenost s tvým seminářem. Poprvé jsem o možnosti Hormonální jógové terapie uslyšela od své masérky, která mi ji doporučila jako cestu k vytouženému miminku, o které jsme se snažili přibližně 4 roky. Měla jsem za sebou 2 nezdárné pokusy IVF a tak mi nezbývalo než vyzkoušet i tuto možnost. Původně jsem to brala jako takový doplně k léčbě, společně s bylinkami . Tvého semináře jsem se zúčasnila 31.1. - 1.2. 2015 v Brně. Musím říct, že byl úžasný. Dokázala jsi ve mě probudit hodně naděje (i když jsem si v duchu říkala, že mě se to vše zase vyhne). Když jsem přijela domů stále jsem si opakovala větu " NEMUSÍTE TOMU VĚŘIT, HLAVNĚ KDYŽ BUDETE CVIČIT". Která mě každý den nutila, abych šla a cvičila (někdy se mi hodně nechtělo ). Po pár týdnech jsem se začala cítit jinak, i moje okolí mi říkalo ty jsi nějaká jiná (v dobrém). Jednak mi připadalo, že se mi mění postava, po sexuální stránce bylo vše také úplně jiné a hlavně mi doktorka oznámila, že pravděpodobně budu mít malou ovulaci "HURÁÁ". Říkala jsem si, že budeme moct jít v Červenci na další pokus IVF a že by to mohlo dopadnout:-). Plány mi ale narušila moje druhá menstruace od tvého semináře, která stále nepřicházela a já si začala říkat, že je vše zpět a že to na mě nezabralo. Znechuceně jsem si šla udělat těhotenský test, abych se mohla objednat na vyvolávací injekci..... a "OUHA"... byly tam 2 čárky . vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. V podstatě po měsíci a půl (možná ani ne) pravidelného cvičení se nám podařilo něco pro nás "nemožného". Nyní končím 3 měsíc těhotenství a trošku lituji toho, že jsem o této možnosti nevěděla dříve. Chci ti moc, moc, moc, poděkovat a tvoje semináře doporučuji kde můžu. Je to nejlepší co jsem mohla udělat, nejen pro těhotenství, ale celkově jsem se cítila jako nový člověk, jako "žena". Ještě jednou MOC DĚKUJI. 

Přeji ti spoustu spokojených žen (a mužů);-).

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahojky, 

dneska jsem se dozvěděla obrovskou novinku - menstruace sice opět nepřišla, ale jsem těhotná:-). Je to úplně čerstvá zpráva, zjistila jsem to na úplném začátku. Paní doktorka mě už sleduje a má také velkou radost. Dokonce si napsala do karty ke mně, že jsem cvičila hormonální jógovou terapii:-). Mockrát děkuji jak za naučení, tak podporu. Šířím info o Tobě a cvičení kde to jen jde;-). Měj se krásně

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy