VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU - VIDEOKURZ

SPECIÁLNÍ ON-LINE PROGRAM PRO ŽENY, KTERÉ SI PŘEJÍ MIMINKO

PROGRAM VEDE: ADÉLA BAVLŠÍKOVÁ

CO TĚ ČEKÁ

3 MĚSÍČNÍ PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

7 VÝUKOVÝCH ON-LINE LEKCÍ HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

6 ÚKOLŮ PRO PODPORU PŘIROZENÉHO POČETÍ

NÁSTĚNKA PŘÁNÍ - VIDEOKURZ

KAŽDOU NEDĚLI ON-LINE SETKÁNÍ

VIDEA S ODBORNÍKY NA ŽENSKOU PLODNOST

VIDEA S ÚČINNÝMI PROTISTRESOVÝMI CVIKY

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Všechna videa Ti budou k dispozici celé 3 měsíce, můžeš se tedy programu věnovat dle svých časových možností a ve svém vlastním tempu.

Úkoly, které Tě čekají v rámci programu, jsou zaměřené na seberozvoj, zvědomování si vlastních potřeb a pomůžou Ti nacházet vlastní zdroje energie, která je tak potřebná pro početí, těhotenství a mateřství.


  • UŽ DELŠÍ DOBU SE S PARTNEREM SNAŽÍTE O MIMINKO A ZATÍM SE NEDAŘÍ?

  • JEŠTĚ JSTE SE S PARTNEREM NEZAČALI O POČETÍ MIMINKA SNAŽIT, ALE I TAK PO MIMINKU TOUŽÍTE A RÁDA BYS MIMINKU PŘIPRAVILA IDEÁLNÍ PROSTOR?

  • PROŠLA JSI MNOHA IVF A ZATÍM SI K VÁM MIMINKO NENAŠLO CESTU?

PŘIJMI ODE MĚ POZVÁNÍ DO ON-LINE PROGRAMU VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU.

JSI VÍTÁNA DO BEZPEČNÉHO KRUHU ŽEN, KDE MŮŽEŠ NAPLNO OTEVŘÍT SVÉ SRDCE.


CENA CELÉHO PROGRAMU: 5500 Kč

Možnost zaplatit na 2 splátky.

Tvoje 3 měsíce začínají v momentě, kdy se zaregistruješ do členské sekce. Instrukce obdržíš do emailu ihned po uhrazení programu.

ADÉLA BAVLŠÍKOVÁ

Jmenuji se Adéla a je mi 42 let. Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues.

V České republice vedu kurzy pro ženy od roku 2011. Mými kurzy prošlo už více než 5000 žen. Specializuji se na podporu ženské plodnosti.

V roce 2015 jsme společně s mým manželem založili CENTRUM HORMONÁLNÍ JÓGY. Můj manžel Petr Bavlšík učí Hormonální jógu pro muže podle Dinah Rodrigues. Máme spolu úžasnou dceru.

Než se nám naše dcerka narodila, prošla jsem si cestou od "neplodnosti" k plodnosti, několika samovolnými potraty a zamlklými těhotenstvími.

Vím, že vše kolem plodnosti je velmi citlivé a okolnosti mají hlubší význam, než se může na první pohled zdát. Na základě svých profesních i osobních zkušeností a znalostí, jsem se rozhodla pomáhat ženám, které prochází podobným obdobím, které jsem si prožila já a mnoho mých klientek.

Bude mi potěšením být Tvou průvodkyní na cestě k vytouženému miminku.

S láskou a pokorou

Adéla Bavlšíková


REFERENCE

Zdravím Adélo,

já jsem ten případ kterém jste velmi pomohla a za to vám chci velice poděkovat, ale ač jsem si pořád říkala že vám musím napsat tak jsem na to úplně zapomněla. V březnu loňského roku jsem u vás byla na víkendovém kurzu hormonální jógové terapie, v té době jsem se snažila s partnerem o miminko a měla jsem diagnózu policystických vaječníků (byla jsem téměř rok po vysazení antikoncepce bez menstruace) a hormonální léčbou se mi to nechtělo řešit. Po vašem kurzu jsem poctivě asi dva měsíce cvičila a aniž bych to tušila, podařilo se nám hned otěhotnět. O tom že jsem těhotná jsem se dozvěděla až v 7 týdnu těhotenství. Vše probíhalo úplně bez problému a na silvestra -tzn. 31.12.2012 se nám narodil zdravý chlapeček. Velice vám děkuji, fandím vám v tom co děláte a přeji hodně úspěchů

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

píši po delší době - ale musím ti napsat, jak dopadlo mé cvičení :-) V sprnu po půlročním cvičení jsem otěhotněla a nyní máme doma už měsíční holčičku. S ohledem na diagnozu, kterou jsem měla od doktorů - se dá říci, že to byl v podstatě zázrak. Takže můžu cvičení jen a jen doporučit, protože já mu vděčím za hrooooozně moc - za naše největší štěstí.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Krásné ráno Adélko,

úplně nevím kde začít. Tak asi od toho, jak jsem se o Vás dozvěděla. Po roce a půl léčení mé neplodnosti, po několika IUI, hromadě hormonů v prášcích či injekcích, laparoskopické operaci, jsem se rozhodla, že si dám pauzu od všech lékařů přes ženství. V jedné internetové skupince mi Vás doporučily, že mi určitě pomůžete a nebudu se stačit divit, co cvičení HJT se mnou udělá fyzicky a psychicky. Moc se mi do toho nechtělo, protože jsem do té doby bezmezně věřila lékařům, ale jednoho dne nastal zlom, kamarádka zjistila těhotenství a najednou po ní bylo volné místo v kurzu - brala jsem to jako znamení a po místu hned skočila. Tímto jsem nastoupila do 2-měsíčního kurzu HJT. Na první lekci jsem šla se značnou obavou, co mě čeká, zda vše zvládnu apod... Tyto obavy byly naprosto zbytečné. Po skončení první lekce mi bylo líto, že je už po všem a moc jsem se těšila na lekci další. Na kurz jsem docházela s nadšením a vždy jsem se těšila. Cvičila jsem denně hned od začátku - protože cíl byl přece jasný - miminko. Když byl kurz u konce, skoro jsem chtěla zamáčknout slzu - bylo mi u Vás moc příjemně. Po skončení kurzu jsem cvičila dva další měsíce denně, poté obden... V polovině června jsem letěla na dovolenou a pak jsem nějak nemohla do svého rytmu naskočit, ale slíbila jsem si, že v srpnu se do jógy zase vrhnu... No a co se stalo? Vy už Adélko asi víte a nečekala jste nic jiného, ale jsem TĚHOTNÁ. Bože, po dvou letech ztracených nadějí jsem otěhotněla naprosto přirozeně, nečekaně. Zatím je vše v pořádku, vstupuji do druhého trimestru a doufám, že dojdu až k porodu :) Každému Vás doporučuji, moc jste mi pomohla. Tímto moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientek. Mějte se báječně.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobry den, Adelo,

uz dlouho se vam chystam napsat a konecne jsem se k tomu dostala. Na zacatku cervna jsem u vas absolvovala kurz, protoze me pani dr. vydesila s tim, ze mam zaklinenou delohu a my se v tu dobu asi jiz rok snazili o miminko. Jiz na konci srpna jsem se tesila ze dvou carek na testu. Timto bych vam chtela podekovat. Hezky den.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

moc děkuji za milý email. Velice ráda bych si oprášila cviky z HJ, ale aktuálně jsem v 8. měsíci těhotenství a pomalu se těším na ten maličký zázrak. Po absolvování semináře jsem se snažila alespoň 3x týdně cvičit doma a skutečně přesně po 3 měsících cvičení se mi podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že nic dalšího navíc jsem ve svém programu či jídelníčku nezměnila, dávám velký význam právě HJ. Ještě jednou moc děkuji a určitě se do budoucna chystám začít zase cvičit - tedy opět se s tebou potkat na některé z opakovacích lekcí.

Krásný den a samé pozitivní zprávy.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahojky,

dneska jsem se dozvěděla obrovskou novinku - menstruace sice opět nepřišla, ale jsem těhotná:-). Je to úplně čerstvá zpráva, zjistila jsem to na úplném začátku. Paní doktorka mě už sleduje a má také velkou radost. Dokonce si napsala do karty ke mně, že jsem cvičila hormonální jógovou terapii:-). Mockrát děkuji jak za naučení, tak podporu. Šířím info o Tobě a cvičení kde to jen jde;-). Měj se krásně

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy