VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU

VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU

SPECIÁLNÍ 7 TÝDENNÍ ON-LINE PROGRAM PRO ŽENY, KTERÉ SI PŘEJÍ MIMINKO

4.3.2024-21.4.2024

PROGRAM VEDE: ADÉLA BAVLŠÍKOVÁ

TENTO PROGRAM PRÁVĚ PROBÍHÁ A NENÍ MOŽNÉ DO NĚJ VSTOUPIT. BRZY ZDE NAJDEŠ DALŠÍ TERMÍN ON-LINE ŽIVÉHO PROGRAMU (PRAVDĚPODOBNĚ SE BUDE KONAT NA PODZIM).

POKUD CHCEŠ ZAČÍT HNED, MŮŽEŠ VSTOUPIT DO VIDEOKURZU VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU.

CO TĚ ČEKÁ

7 VÝUKOVÝCH ON-LINE LEKCÍ HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

7 ON-LINE TÉMATICKÝCH SETKÁNÍ

7 ÚKOLŮ PRO PODPORU PŘIROZENÉHO POČETÍ

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

VIDEA S ODBORNÍKY NA ŽENSKOU PLODNOST

VIDEA S ÚČINNÝMI PROTISTRESOVÝMI CVIKY

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Výuka Hormonální jógy pro ženy a tématická setkání budou probíhat formou živých on-line vysílání přes platformu ZOOM. Ze všech lekcí bude k dispozici záznam ve členské sekci. Pokud tedy nebudete stíhat některá živá setkání, nevadí, můžete si pustit kdykoliv budete mít čas a prostor.


UŽ DELŠÍ DOBU SE S PARTNEREM SNAŽÍTE O MIMINKO A ZATÍM SE NEDAŘÍ?


JEŠTĚ JSTE SE S PARTNEREM NEZAČALI O POČETÍ MIMINKA SNAŽIT, ALE I TAK PO MIMINKU TOUŽÍTE A RÁDA BYS MIMINKU PŘIPRAVILA IDEÁLNÍ PROSTOR?


PROŠLA JSI MNOHA IVF A ZATÍM SI K VÁM MIMINKO NENAŠLO CESTU?

PŘIJMI ODE MĚ POZVÁNÍ DO 7 TÝDENNÍHO PROGRAMU VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU.

JSI VÍTÁNA DO BEZPEČNÉHO KRUHU ŽEN, KDE MŮŽEŠ NAPLNO OTEVŘÍT SVÉ SRDCE.


CENA CELÉHO PROGRAMU: 7500 Kč

Pokud otěhotníš do začátku programu, vrátím Ti celou částku zpět :)

Možnost zaplatit na 2 splátky.

ADÉLA BAVLŠÍKOVÁ

Jmenuji se Adéla a je mi 42 let. Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues.

V České republice vedu kurzy pro ženy od roku 2011. Mými kurzy prošlo už více než 5000 žen. Specializuji se na podporu ženské plodnosti.

V roce 2015 jsme společně s mým manželem založili CENTRUM HORMONÁLNÍ JÓGY. Můj manžel Petr Bavlšík učí Hormonální jógu pro muže podle Dinah Rodrigues. Máme spolu úžasnou dceru.

Než se nám naše dcerka narodila, prošla jsem si cestou od "neplodnosti" k plodnosti, několika samovolnými potraty a zamlklými těhotenstvími.

Vím, že vše kolem plodnosti je velmi citlivé a okolnosti mají hlubší význam, než se může na první pohled zdát. Na základě svých profesních i osobních zkušeností a znalostí, jsem se rozhodla pomáhat ženám, které prochází podobným obdobím, které jsem si prožila já a mnoho mých klientek.

Bude mi potěšením být Tvou průvodkyní na cestě k vytouženému miminku.

S láskou a pokorou

Adéla Bavlšíková


REFERENCE

Zdravím Adélo,

já jsem ten případ kterém jste velmi pomohla a za to vám chci velice poděkovat, ale ač jsem si pořád říkala že vám musím napsat tak jsem na to úplně zapomněla. V březnu loňského roku jsem u vás byla na víkendovém kurzu hormonální jógové terapie, v té době jsem se snažila s partnerem o miminko a měla jsem diagnózu policystických vaječníků (byla jsem téměř rok po vysazení antikoncepce bez menstruace) a hormonální léčbou se mi to nechtělo řešit. Po vašem kurzu jsem poctivě asi dva měsíce cvičila a aniž bych to tušila, podařilo se nám hned otěhotnět. O tom že jsem těhotná jsem se dozvěděla až v 7 týdnu těhotenství. Vše probíhalo úplně bez problému a na silvestra -tzn. 31.12.2012 se nám narodil zdravý chlapeček. Velice vám děkuji, fandím vám v tom co děláte a přeji hodně úspěchů

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

píši po delší době - ale musím ti napsat, jak dopadlo mé cvičení :-) V sprnu po půlročním cvičení jsem otěhotněla a nyní máme doma už měsíční holčičku. S ohledem na diagnozu, kterou jsem měla od doktorů - se dá říci, že to byl v podstatě zázrak. Takže můžu cvičení jen a jen doporučit, protože já mu vděčím za hrooooozně moc - za naše největší štěstí.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Krásné ráno Adélko,

úplně nevím kde začít. Tak asi od toho, jak jsem se o Vás dozvěděla. Po roce a půl léčení mé neplodnosti, po několika IUI, hromadě hormonů v prášcích či injekcích, laparoskopické operaci, jsem se rozhodla, že si dám pauzu od všech lékařů přes ženství. V jedné internetové skupince mi Vás doporučily, že mi určitě pomůžete a nebudu se stačit divit, co cvičení HJT se mnou udělá fyzicky a psychicky. Moc se mi do toho nechtělo, protože jsem do té doby bezmezně věřila lékařům, ale jednoho dne nastal zlom, kamarádka zjistila těhotenství a najednou po ní bylo volné místo v kurzu - brala jsem to jako znamení a po místu hned skočila. Tímto jsem nastoupila do 2-měsíčního kurzu HJT. Na první lekci jsem šla se značnou obavou, co mě čeká, zda vše zvládnu apod... Tyto obavy byly naprosto zbytečné. Po skončení první lekce mi bylo líto, že je už po všem a moc jsem se těšila na lekci další. Na kurz jsem docházela s nadšením a vždy jsem se těšila. Cvičila jsem denně hned od začátku - protože cíl byl přece jasný - miminko. Když byl kurz u konce, skoro jsem chtěla zamáčknout slzu - bylo mi u Vás moc příjemně. Po skončení kurzu jsem cvičila dva další měsíce denně, poté obden... V polovině června jsem letěla na dovolenou a pak jsem nějak nemohla do svého rytmu naskočit, ale slíbila jsem si, že v srpnu se do jógy zase vrhnu... No a co se stalo? Vy už Adélko asi víte a nečekala jste nic jiného, ale jsem TĚHOTNÁ. Bože, po dvou letech ztracených nadějí jsem otěhotněla naprosto přirozeně, nečekaně. Zatím je vše v pořádku, vstupuji do druhého trimestru a doufám, že dojdu až k porodu :) Každému Vás doporučuji, moc jste mi pomohla. Tímto moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientek. Mějte se báječně.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobry den, Adelo,

uz dlouho se vam chystam napsat a konecne jsem se k tomu dostala. Na zacatku cervna jsem u vas absolvovala kurz, protoze me pani dr. vydesila s tim, ze mam zaklinenou delohu a my se v tu dobu asi jiz rok snazili o miminko. Jiz na konci srpna jsem se tesila ze dvou carek na testu. Timto bych vam chtela podekovat. Hezky den.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

moc děkuji za milý email. Velice ráda bych si oprášila cviky z HJ, ale aktuálně jsem v 8. měsíci těhotenství a pomalu se těším na ten maličký zázrak. Po absolvování semináře jsem se snažila alespoň 3x týdně cvičit doma a skutečně přesně po 3 měsících cvičení se mi podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že nic dalšího navíc jsem ve svém programu či jídelníčku nezměnila, dávám velký význam právě HJ. Ještě jednou moc děkuji a určitě se do budoucna chystám začít zase cvičit - tedy opět se s tebou potkat na některé z opakovacích lekcí.

Krásný den a samé pozitivní zprávy.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahojky,

dneska jsem se dozvěděla obrovskou novinku - menstruace sice opět nepřišla, ale jsem těhotná:-). Je to úplně čerstvá zpráva, zjistila jsem to na úplném začátku. Paní doktorka mě už sleduje a má také velkou radost. Dokonce si napsala do karty ke mně, že jsem cvičila hormonální jógovou terapii:-). Mockrát děkuji jak za naučení, tak podporu. Šířím info o Tobě a cvičení kde to jen jde;-). Měj se krásně

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

PODROBNÝ PLÁN PROGRAMU

ON-LINE ŽIVÁ SETKÁNÍ PŘES PLATFORMU ZOOM

1. SETKÁNÍ

4.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

2. SETKÁNÍ

10.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

3. SETKÁNÍ

11.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

4. SETKÁNÍ

17.3.2023 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

5. SETKÁNÍ

18.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

6. SETKÁNÍ

24.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

7. SETKÁNÍ

25.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

8. SETKÁNÍ:

31.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

9. SETKÁNÍ

1.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

10. SETKÁNÍ

7.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

11. SETKÁNÍ

8.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

12. SETKÁNÍ

14.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

13. SETKÁNÍ

15.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

14. SETKÁNÍ

17.4.2024 18:00-21:00 NÁSTĚNKA PŘÁNÍ

15. SETKÁNÍ

21.4.2024 19:00-20:30 ZÁVĚREČNÉ ON-LINE SETKÁNÍ


ČLENSKÁ SEKCE

KAŽDÝ TÝDEN VIDEO S ÚKOLEM PRO TEBE

TIPY A DOPORUČENÍ - JAK PODPOŘIT PLODNOST

7 ROZHOVORŮ S ODBORNÍKY NA ŽENSKÉ ZDRAVÍ

LÉČIVÉ MEDITACE

VIDEA S PROTISTRESOVÝMI CVIKY


Recenze

Ahoj Adélko,ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za možnost zúčastnit se Tvého kurzu vědomé početí s hormonální jógou. Tvůj vlídný, milý a osobitý přístup plný respektu, pochopení a ženské sounáležitosti je obdivuhodný. Děkuji, že jsi mi ukázala směr a cestu, po které se vydat a že jsi mi dala do rukou tak úžasný nástroj, jakým hormonální jóga bezesporu je. Nyní je to jak se říká v rukou Božích, ale díky Tvé nezdolné víře a optimismu já už nepochybuji. Jsem vděčná, že jsem mohla v kurzu poznat několik inspirativních žen, se kterými jsem stále v kontaktu a že jsem se dokázala jako žena dát ve svém životě na první místo. Dokázala si vytvořit neskutečný projekt a přála bych každé ženě mít tu možnost Tvůj kurz absolvovat. Pokud moje zpráva namotivuje byť jen jednu ženu, tak já budu šťastná. Ať se Ti daří Adélko a snad ještě někdy a brzo na viděnou! S láskou

účastnice kurzu Vědomé početí s Hormonální jógou

Adéla je druhou lektorkou HJ, ke které jsem se dostala. Po absolvování prvního kurzu s jinou lektorkou jsem chvíli vydržela cvičit, ale chuť mě brzy přešla.. Upřímně mě cvičení nechytlo. Přes sociální sítě jsem se dostala k Adéle, a po krátké době jsem si přečetla o novém kurzu HJ, který chystá. Přihlášku jsem odeslala obratem a nikdy nebudu litovat. Během absolvování jsem si HJ zažila naprosto jinak, o lidském přístupu a přesahu do zajímavých témat ani nemluvě.. S ohledem na mé vytížení nemám prostor cvičit každý den, ale výsledky se dostavují i tak. Před kurzem jsem se potýkala s velmi bolestivou menstruací, první dva tři dny jsem nebyla schopna "přežít" bez léků na tlumení bolesti. To už teď neznám. Věřím, že HJ mi splní i můj sen a to je miminko.Mockrát ti děkuji za vše.

účastnice kurzu Vědomé početí s Hormonální jógou

  Ahoj Adélko, jsem nesmírně šťastná a vděčná za příležitost dostat na tebe doporučení a absolvovat u tebe kurz Vědomého početí, který přišel ve správný čas, jako úžasná terapie. Tento kurz doporučuji všem ženám, které řeší problém s početím, jsou přetížené z práce (jako já) a chtějí udělat pro své tělo a zdraví maximum. V kurzu se naučíte sestavy hormonální jógy (úžasný nástroj nejen pro početí, ale i pro zdraví), dozvíte se od Adélky mnoho zajímavých doporučení/nasměrování a po ukončení kurzu vám bude líto, že už je konec . Adélka sestavila tento kurz s láskou a opravdu vás namotivuje a tzv. nakopne . Po poctivém každodenním cvičení mám každý den skvělou náladu, zmírnily se mi a skoro ustaly časté migrény a bolest zad, bolestivé menstruace a zvýšila se mi chuť k milování. Je to až neuvěřitelné co vše vám hormonální jóga uzdraví. I můj partner, který ode mě dostal kurz hormonální jógy je po pravidelném cvičení nadšený též. Tímto ti Adélko moc děkuju za to co děláš pro nás ženy, za tvůj individuální přístup, rady, doporučení a nasměrování .

účastnice kurzu Vědomé početí s Hormonální jógou